İDA » Blog

Blog Konuları

Alzheimer Tedavisi

Alzheimer Tedavisi

Alzheimer Tedavisi konusunda Özel İda Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi Alzheimer hastalarına ilk evresinden son evresine kadar olan süreçlerin hepsinde profesyonel tıbbi hizmet vermektedir.

Engelli Hizmetleri

Engelli Hizmetleri

Engelli hizmetleri, günlük hayattaki süreçlerde bakım ihtiyacı olan engelli bireylere kişisel bakım ve psikolojik destek hizmeti verilmesidir.

Güzelbahçe Belediye Başkanımız sayın Muharrem İnce

Güzelbahçe Belediye Başkanımız sayın Muharrem İnce

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde kuruluşumuzu ziyaret ederek;

Huzurevinde Babalar Günü

Huzurevinde Babalar Günü

Yaşamış olan her birey ilk önce bebek oldu, çocuk oldu ve yetişkin oldu. En unutulmaz anlarımız ilk aklımız ve hafızamız erdiği zamanlarda oluştu.

Huzurevinde Gece Hizmetleri

Huzurevinde Gece Hizmetleri

Huzurevinde gece hizmetleri Özel İda Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nin sakinlerine öncelikle planlanan profesyonel tıbbi hizmetlerin kontrolleri arasında yer alır.

İzmir Huzurevi

İzmir Huzurevi

İzmir Huzurevi. Özel İda ve yaşlı bakım merkezi, İzmir huzurevleri arasında, tıbbi olarak standartların üzerine çıkmış rutin Nöroloji ve Dahiliye uzman doktorlarımızın kontrolü ile tam zamanlı bakımın bütün gerekliliklerini sağlamaktadır.

Yaşlı Bakımevi

Yaşlı Bakımevi

Yaşlı bakımevi. İleri yaşın getirdiği bir gerçek olan evde bakımın yapılamaz hale gelmesi, belirli bir yaşı geçmiş kişiler için bakımın, ilgi, terapi ve tedavi gibi hizmetlerle sağlandığı yaşlı bakımevlerinde, ihtiyacı olan bireyler için uygulanır.

Yaşlı Bakımı

Yaşlı Bakımı

Yaşlı bakımı İnsan yaşamının bir evresi olan yaşlılıkta, hastalık ve ilerisinde görülebilen engellerle beraber, öz bakım ihtiyaçlarında zorlanmalar görülebilmektedir. Bu durum, sağlık hizmeti verebilecek kurum ve kuruluşlara ihtiyacı arttırmıştır.