Hakkımızda

Kurumsal » Hakkımızda

Hakkımızda

Özel İDA Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Güzelbahçe İzmir'de ev konforunda tıbbi bir yaşam alanı sunuyor

Hakkımızda

Güzelbahçe'de Yeni Bir Yaşam Merkezi

İzmir de yarım adanın kalbi Güzelbahçe de kurulan İda Yaşlı Bakım Merkezimiz deniz kıyısına yakın 3 katlı, bahçeli, ev konforunda yeni bir yaşam alanı sunmaktadır. 2010 yılından beri bu alanda edindiğimiz tecrübelerle yepyeni hastane standartlarında bir kurum oluşturduk. Binamız ve odalarımız yoğun bakım koşullarına uygun, 24 saat oksijen sağlayabilecek merkezi oksijen sistemine entegre olarak hazırlandı.

Özel Tedavi ve Bakım Hizmetleri

Faaliyet alanımıza giren kronik hastalıklar olarak: Diyabet, diyaliz, MS, Demans, Alzhemir, Parkinson, kanser tedavisi gören, NG, PEG yoluyla beslenen ve başka birinin hizmetine tam bağımlı ileri yaş sakinlerimize tedavi, pansuman ve tüm öz bakım hizmetlerini veriyoruz. Hastane öncesi veya sonrası palyatif bakıma ihtiyacı olan kişilere yani yaşamı tehdit eden hastalıklardan kaynaklanan problemler ile karşılaşan hastaların ve hasta yakınlarının yaşam kalitesinin iyileştirilmesi alanında gerekli tedavi ve bakım hizmetlerini sunmaktayız. Kurumumuz iyileştirilmesi zor ve dikkatli bakılması gereken yaşlılar için özel bakım ruhsatı almıştır.

Günlük Doktor Kontrolleri

Kurumumuzda kadrolu Uzman Nörolog, Uzman Dahiliye Doktoru, Fizyoterapist, Sosyal Hizmet Uzmanı, hemşireler ve yaşlı bakım personelleri hizmet vermektedir. 

Uzman kadromuz, binamız, odalarımız, alt yapımız ve bu alandaki tecrübelerimizle kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermiyoruz ve iddialıyız. Önceliğimiz kaliteli ve sürdürülebilir bir bakım hizmeti sunmak ve gönülleri kazanmaktır.

Doğal Gıdalar ile Beslenme

Kurumumuzda özellikle doğal beslenme ve doğal ürünlerin kullanımı tercih edilmektedir. Alanında başarılı aşçımız tarafından probiyotik yoğurdumuz, ekmeğimiz, turşularımız, konservelerimiz, salçalarımız, tarhanamız, eriştemiz özenle hazırlanmaktadır. Kurumumuza paketlenmiş ve hazır gıda alınmamaktadır. 3 ana ve 3 ara öğün olmak üzere tüm öğünlerde kullanılan ürünler özenle seçilmekte, taze ve organik olmalarına çok dikkat edilmektedir.