İzmir Huzurevi

İDA » Blog » İzmir Huzurevi

İzmir Huzurevi

İzmir Huzurevi. Özel İda ve yaşlı bakım merkezi, İzmir huzurevleri arasında, tıbbi olarak standartların üzerine çıkmış rutin Nöroloji ve Dahiliye uzman doktorlarımızın kontrolü ile tam zamanlı bakımın bütün gerekliliklerini sağlamaktadır.

İzmir Huzurevi

Kurum Hekimleri

Kurum hekimlerimiz, haftada 4 gün sakinlerimize vizite yaparak ihtiyaçlarını tespit eder. İstenilen tetkik ve sonuçlara göre tedavinin seyri belirlenir. İzmir huzurevleri ve diğer şehirlerdeki huzurevlerinde uzman hekim zorunluluğu olmadığından bu tür tıbbi uygulamalar nadir rastlanır.

 

 

Tabbi Tedavi

İzmir Huzurevi. Özel İda  ve Yaşlı Bakım Merkezimizde tıbbi tedaviler rutin bir şekilde uygulanır. Her zaman ulaşılabilir doktor kontrolü ve 24 saat irtibat halinde olduğumuz doktor kadrosuyla huzurevi ve yaşlı bakım hizmetini ileriye taşıyoruz.

Hemşire Hizmeti

Hekimlerimizle beraber 24 saat hemşire hizmeti veren yaşlı bakım merkezimiz, sakinimizin tedavi ve kontrol ihtiyacına göre her gün düzenli rutinlerini uygulamaktadır.

Merkezimizde hemşirelerimizin günlük rutin pansuman tedavisi, havalı yatak pozisyon değişimi varsa yaradan kültür alınarak uygun antibiyotik tedavisi gibi kapsamlı görevleri vardır.

Yara Ve Fizik Tedavisi

Yara tedavisi, ilaç tedavisi ve fizik tedavi gibi ihtiyaçlarda kurum doktorlarımızdan ve diğer uzman hekimlerden destek alan hemşirelerimiz yaşlı bakımının çok önemli bir parçasındır.

Yaşam Kalitesini İyileştirme

Özel İda Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, yaşam kalitesini iyileştirme ve yaşlının ihtiyacı olan en doğru tıbbi bakımı verebilmek için hekimlerimizle, sakinimizle ve yakınlarıyla işbirliği içerisinde olarak bakımı üstlenen Hemşire ve Yaşlı Bakım Personelimiz İzmir Huzurevleri arasında tecrübeli bir kadroya sahiptir.

İleri yaşın getirdiği hayatı tek başına idame ettirmekte zorlanan sakinlerimize bütün özlük bakımlarının 24 saat ve yaşam boyu yapılmasını sağlayan yaşlı bakım personelimizle profesyonel bir bakım sağlamaktayız.

Yaşlı Bakım Personelimizin bakım hizmetlerinde sakinlerimize şefkatli ve güleryüzlü yaklaşımı, profesyonel bakış açımızın içerisinde olmazsa olmazımızdır.

İleri yaş sakinlerimizin yaşam sevinçleri yalnızca geçmişte nasıl yaşadıklarına bağlı değildir. Aynı zamanda şuandaki dış koşullara nasıl uyum sağladıklarına da bağlıdır.

Düzenli Sosyal Yaşam

Düzenli ve canlı bir sosyal yaşam sunan kurumumuz İzmir Huzurevleri arasında en fazla etkinlik gerçekleştiren kurumlardandır.
İzmir huzurevleri kendi aralarında sahip oldukları yaşlı bakım standartları ve ücretleri açısından farklılıklar göstermektedir.

İzmir huzurevleri arasında fiyat ve hizmet orantısını en hakkaniyetli şekilde ayarlamayı düstur edinmiş Özel İda Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak sağlık sektöründe olduğumuz 12 senenin hakkını vermeye ve fark yaratmaya devam edeceğiz.